SCHUWI - ochranný rezistor

Rezistor odolný proti otřesům díky konstrukci z ocelových plechů, vloženého do pouzdra z lisovaného MgO. Standardní odpor je 0,1 Ω nebo 0,05 Ω.

APLIKACE

Pro omezení ložiskových proudů.Rezistor přeruší izolaci ložisek dvojkolí, a tak zabraňuje poškození ložisek. Zkratové proudy jsou rozptýleny.

Více informací

Türk & Hillinger

Na poptávku

KOMPONENTY PRO VÝROBU VAGÓNŮ

Ochranné odpory typu SCHUWI

podle DIN VDE 0123 jsou použity pro omezení ložiskových proudů. Rezistor přeruší izolaci ložisek dvojkolí, a tak zabraňuje poškození ložisek. Nesprávné stoupání dotykového napětí je vyloučeno a zkratové proudy jsou rozptýleny. Standardní odpor je 0,1 Ω nebo 0,05Ω.

Ochranný rezistor

Vyplňte vaše požadavky a klikněte na Uložit. Nastavte množství a klikněte na Poptávka.

Kontaktovat nás můžete na tomto tel. čísle:
+420 731 406 696

(Nepovinné)
*(Povinné)
*(Povinné)

Úspěšná, středně velká firma se sídlem v Tuttlingenu, jižním Německu, s pobočkami v Sasku, Maďarsku a USA, která se zabývá elektrickými topnými elementy. Specializuje se na řešení požadavků zákazníku z oblasti automobilového průmyslu, průmyslu domácích spotřebičů, plastikářského průmyslu, zdravotnické techniky a mnoha dalších. Již 50 let představuje Türk + Hillinger inovace, kompetence a spolehlivost, které jsou založeny na motivaci a kvalifikaci vlastních zaměstnanců.