SCHUWI - ochranný rezistor

Rezistor odolný proti otřesům díky konstrukci z ocelových plechů, vloženého do pouzdra z lisovaného MgO. Standardní odpor je 0,1 Ω nebo 0,05 Ω.

APLIKACE

Pro omezení ložiskových proudů.Rezistor přeruší izolaci ložisek dvojkolí, a tak zabraňuje poškození ložisek. Zkratové proudy jsou rozptýleny.

Více informací

Na poptávku

KOMPONENTY PRO VÝROBU VAGÓNŮ

Ochranné odpory typu SCHUWI

podle DIN VDE 0123 jsou použity pro omezení ložiskových proudů. Rezistor přeruší izolaci ložisek dvojkolí, a tak zabraňuje poškození ložisek. Nesprávné stoupání dotykového napětí je vyloučeno a zkratové proudy jsou rozptýleny. Standardní odpor je 0,1 Ω nebo 0,05Ω.

Ochranný rezistor

Vyplňte vaše požadavky a klikněte na Uložit. Nastavte množství a klikněte na Poptávka.

Kontaktovat nás můžete na tomto tel. čísle:
+420 731 406 696

(Nepovinné)
*(Povinné)
*(Povinné)

Úspěšná, středně velká firma se sídlem v Tuttlingenu, jižním Německu, s pobočkami v Sasku, Maďarsku a USA, která se zabývá elektrickými topnými elementy. Specializuje se na řešení požadavků zákazníku z oblasti automobilového průmyslu, průmyslu domácích spotřebičů, plastikářského průmyslu, zdravotnické techniky a mnoha dalších. Již 50 let představuje Türk + Hillinger inovace, kompetence a spolehlivost, které jsou založeny na motivaci a kvalifikaci vlastních zaměstnanců.