RKW - vytapěcí jednotky pro kolejnice

Kompletní, připravené k použití vytapěcí jednotky pro kolejnice, skládající se z plochého topení typu RKF-24 a vodotěsné spojovací skříně. Všechna příslušenství pro upevnění na standardní kolejnice S 49, S 54 a UIC 60.

APLIKACE
Pro topné body na železnicích a tramvajových linkách.

Více informací

Türk & Hillinger

Na poptávku

Ohřívače železničních bodů Typ RKW

Kompletní, připravené k použití vytapěcí jednotky pro kolejnice, skládající se z plochého topení typu RKF-24 a vodotěsné spojovací skříně. Všechna příslušenství pro upevnění na standardní kolejnice S 49, S 54 a UIC 60.

TECHNICKÁ DATA

Provozní napětí: až 800 V

Naše elektrické ploché trubkové ohřívače typu RKW byly použity pro všechny typy železniční profil a body německých a dalších železničních společností po mnoho let.

Když se chladná sezóna dostane do sněhu, ledu, ledových dešťů a vysoké teploty kolísání, železniční body mohou selhat v důsledku hromadění ledu a sněhu mezi bodovou čepelí a kolejnicí.

Aby se zabránilo tomuto druhu narušení, je umístěn plochý trubkový bodový ohřívač bodové čepelí a kolejnice, ve zvláštních případech i na čepeli, aby se udržely prostor mezi lopatkou a kolejnicí bez ledu a sněhu pomocí tepelné kondenzace potrubí a tepelného záření.

Dodáváme ploché trubkové ohřívače 13 x 5,5 mm různé délky ex stock pro všechny bodové poloměry. Jsou vyrobeny z vysoce  kvalitního chromu nikl odolné proti korozi oceli.

Dodáváme také tramvajové ohřívače ocelově chromovaná niklová ocel, materiál index 1,4876 (Incoloy 800) a 2,4858 (Incoloy 825) v různých délkách, kapacitě a napětí.

VYTÁPĚNÍ TŘÍDY PRO SKLADOVÉ ŽELEZNICE A BODOVÉ ČEPELE STANDARDNÍCH BODŮ

Náš sortiment zahrnuje všechny jednopřípojové ploché trubkové ohřívače typ RKW, kompletní s připojovacím pouzdrem uvedeným v následující tabulce. Tyto topné tyče vyhovují třídě ochrany IP 65 a používají se normální kolejnice s profily S49, S54 a UIC 60. Konstrukce s zapouzdřeným kabelem je kompatibilní s konstrukcí s připojovacím pouzdrem.

PŘIPENĚNÍ OHŘÍVAČE ŽELEZNICE

Pro mechanické připojení topné tyče nabízíme různé spojovací prvky kolejnice a uzemnění.

1. Upevnění spojovacího konce (kolejnice)
Ploché trubkové ohřívače jsou připevněny na spojovací objímce a profil kolejnice pomocí spojovacího konce.

2. Upevnění spojovacího konce (čepele)
Nabízíme specielní upevňovací sadu pro upevnění topné tyče na čepel.

3. Upínací čelist
Zbývající část plochého trubicového ohřívače je připevněna k noze kolejnice upnutím čelistí, které odpovídají typu profilu. Dodáváme upínací čelisti pro všechny běžné koleje profilů, také pro nože. K dispozici jsou také upínací čelisti pro kabelové vodiče.

VYTÁPĚNÍ PRUTŮ BODŮ VYSOKORYCHLOSTNÍ ŽELEZNICE

Kolejnice typu ERL, profil UIC 60 (typ Butzbach) se používají na vysokorychlostních železničních tratích. Tento typ vyžaduje pouze jeden spojovací konec pro každou spárovanou jednotku, a tak je znázorněn ohnutý tvar znázorněný níže. Nový tvar topných tyčí zajišťuje intenzivní ohřev bezšmykových jezdců.

Upínací čelist
Pro upevnění těchto topných tyčí je zapotřebí speciální upínací čelisti.

Ohřívač zámku

Záložní ohřívače slouží k udržení zámků a spojů bez sněhu a ledu. Uzavírací ohřívač se skládá ze dvou tepelně vodivých desek, z nichž každá a ohřívač je upnutý a který je umístěn ve spodní jednotce pod zámky, které mají být vytápěny. Umístění připojení může být změněno otočením jedné nebo obou desek o 180 °. Pokud se používají ohřívače o výkonu 2x 250 W, intenzivní ohřev zámku je zajištěn, pokud jsou instalovány ohřívače o výkonu 2x 450 W vedené, je celá zámková jednotka rovnoměrně vyhřívána. Dvě desky (s deskou tloušťka 3 mm) jsou elektricky a mechanicky spojeny s každým ostatní a jsou umístěny v zámkové jednotce. Dodáváme topné články v (standardní) zapouzdřený nebo odpojitelný design. Délka kabelu zapouzdřená verze je 8 metrů.

Tyto zámkové ohřívače jsou dodávány jako kompletní jednotky s ochranou proti korozi, tepelně vodivé desky, ohřívače a upevňovací prvky.

VYTÁPĚNÍ A PŘÍSLUŠENSTVÍ PRO POVRCHOVÉ ŽEHLÍKY

Křídlové kolejnice a bloková jednotka pohyblivých žab je zahřátá. Topné tyče jsou umístěny u krku koleje, v bodech typu ERL je rovněž ohříváno nožka kolejnice.

Příslušenství
Dodáváme svorky a všechny upevňovací prvky pro spojovací konec a topné těleso.

Věnujte prosím pozornost
Na požádání dodáváme také žhavicí ohřívače pro flexibilní pohyblivé žáby.

TOPNÁ TĚLESA PRO TRAMVAJ POINT TOPENÍ

Pro vytápění tramvajových ohřívačů se používá také ploché trubkové vytápění prvky. Díky vyššímu provoznímu napětí je zvýšená odlonost protí vysokému napětí. Průřez může být proto vybrán rovnoměrně oválný 6 mm x 12 mm. Z důvodu zvýšeného rizika koroze vyvolaného posypovou solí používáme obecně vyšší odolnou nerezovou ocel.

Věnujte prosím pozornost
Všechny topné články jsou vybaveny uzemněním.

PŘIPEVŇOVACÍ KIT A KRYT PRO ZEMNÍCÍ ZAŘÍZENÍ

Pro kryt uzemňovacího zařízení dodáváme speciální krycí desku (položka č. 241038) s příslušnou upevňovací sadou (položka č. 241039). Talíř se skládá z korozivzdorné oceli. Mat.-No. 220 161 a 219 205.

Věnujte prosím pozornost
Jedna upevňovací sada patří ke každému krytu.

RKW - vytápění elektrického spínače

Vyplňte vaše požadavky a klikněte na Uložit. Nastavte množství a klikněte na Poptávka.

Ohřec kolejnic RKW

Ohřec kolejnic RKW
Kontaktovat nás můžete na tomto tel. čísle:
+420 731 406 696

(Nepovinné)
*(Povinné)
*(Povinné)

Úspěšná, středně velká firma se sídlem v Tuttlingenu, jižním Německu, s pobočkami v Sasku, Maďarsku a USA, která se zabývá elektrickými topnými elementy. Specializuje se na řešení požadavků zákazníku z oblasti automobilového průmyslu, průmyslu domácích spotřebičů, plastikářského průmyslu, zdravotnické techniky a mnoha dalších. Již 50 let představuje Türk + Hillinger inovace, kompetence a spolehlivost, které jsou založeny na motivaci a kvalifikaci vlastních zaměstnanců.