Topné těleso s přírubou FH

Elektrické topné těleso vyrobené z ohnutých topných těles (ve tvaru písmene U), opatřeno přírubou pro montáž dle mezinárodních norem ANSI, DIN, metrické, JIS, BS anebo specifikovaných zákazníkem.

POUŽITÍ:
Pro ohřev oleje, vody, pitné vody, vzduchu, CO2 a dalších plynů. Ohřev rezervních zásobníků, parních generátorů, nemrznoucích směsí a mnoho dalších možností použití.

Více informací

Türk & Hillinger

Na poptávku

Přírubové topné těleso

Pro aplikace s vysokou nebo nízkou teplotou je možno k ohřívači dodat chladicí část KS. Kromě toho mohou být ohřívače vybaveny termostatem, spínači a bezpečnostními prvky. Různé materiály plášťů zajišťují optimální vytápění pro konkrétní aplikace.

Dostupné velikosti příruby zahrnují všechny mezinárodní normy (ANSI, DIN, metrické, JIS, BS) a specifikované zákazníkem. Přírubové ohřívače se mohou instalovat vodorovně nebo svisle. Použitím opěrných trubek ohřívače jsou extrémně stabilní, což vede k dlouhé životnosti a spolehlivosti v provozu.

TECHNICKÁ DATA

  • Napětí: do 700 V
  • Povrchový výkon: cca 0,1-20 W / cm²
  • Teplotní odolnost: max. 300 °C
  • Provozní průměr (mm): až DN350
  • Krytí: až do třídy IP67

V našem závodě je možné provést tlakové zkoušky až do 40 barů, testování jednotky podle DIN EN 60335 (VDE 0700).

Důležité pokyny

Používáme různý povrchový výkon ohřívače pro ohřev různých medií. Při použití v kapalině musí být trubicové topení zcela ponořené. Cirkulaci tekutiny nesmí bránit ohřívač. Dodáno včetně těsnění. Ohřívač musí být chráněn před usazeninami a kontaminací. Tvrdá voda způsobuje usazeniny na topných tělesech a může vést k přehřátí. Snížením povrchového výkonu se sníží kalcifikace. Voda obsahující volné chloridové ionty může také zkrátit životnost topných prvků.

Pokyny k poptávce

Při zadávání poptávky je třeba zadat následující parametry:
- Napětí, připojení
- Maximální hloubka ponoření a neohřátá délka
- Velikost příruby
- Třída ochrany a provedení
Informace o druhu aplikace (teploty, médium, které se má ohřívat) zjednodušuje výběr vhodných materiálů pláště a povrchového výkonu.

FH - ohřívač přírub

Vyplňte vaše požadavky a klikněte na Uložit. Nastavte množství a klikněte na Poptávka.

Přírubové topné těleso

Přírubové topné těleso
Kontaktovat nás můžete na tomto tel. čísle:
+420 731 406 696

(Nepovinné)
*(Povinné)
*(Povinné)

Úspěšná, středně velká firma se sídlem v Tuttlingenu, jižním Německu, s pobočkami v Sasku, Maďarsku a USA, která se zabývá elektrickými topnými elementy. Specializuje se na řešení požadavků zákazníku z oblasti automobilového průmyslu, průmyslu domácích spotřebičů, plastikářského průmyslu, zdravotnické techniky a mnoha dalších. Již 50 let představuje Türk + Hillinger inovace, kompetence a spolehlivost, které jsou založeny na motivaci a kvalifikaci vlastních zaměstnanců.