HLPA - automobilové vysoce výkonné topné kazety

Topné články typu HLPA lze použít i pro předehřev paliva (oleje nebo benzínu). Vysoká kompaktnost umožňuje vysoké povrchové zatížení, tj. maximální výkon v nejmenším prostoru.

Vysoce výkonné topné kazety pro vytápění mapových termostatů. Vyhřívací prvek reguluje teplotu chladicí vody motoru mapovaných termostatů. Lze dosáhnout úspory paliva asi 3 - 5% .

Použití:
Automobilový průmysl

Více informací

Türk & Hillinger

Na poptávku

Automobilový vysoce výkonný kazetový ohřívač - typ HLPA

Vysokovýkonný ohřívač kazet pro termostaty nebo předehřev oleje nebo benzínu. Vysoká kompaktnost umožňuje vysoké povrchové zatížení, tj. Maximální výkon v nejmenším prostoru.

HLPA s nízkou hmotností jsou charakteristické odolností proti vibracím, vysokou kvalitou povrchu, rychlou odezvou a tlakovou odolností. Na požádání můžeme dodat speciální ohřívače s konektory, zástrčkou nebo jinými spojovacími prvky.

TECHNICKÁ DATA

  • Typ: kazeta
  • Medium: topný olej
  • Charakteristika: proudění

Vyhřívací kazety typu HLPA jsou vyráběny podle konkrétních požadavků zákazníka.

HLPA - automobilové vysoce výkonné topné kazety

Vyplňte vaše požadavky a klikněte na Uložit. Nastavte množství a klikněte na Poptávka.

Kontaktovat nás můžete na tomto tel. čísle:
+420 731 406 696

(Nepovinné)
*(Povinné)
*(Povinné)

Úspěšná, středně velká firma se sídlem v Tuttlingenu, jižním Německu, s pobočkami v Sasku, Maďarsku a USA, která se zabývá elektrickými topnými elementy. Specializuje se na řešení požadavků zákazníku z oblasti automobilového průmyslu, průmyslu domácích spotřebičů, plastikářského průmyslu, zdravotnické techniky a mnoha dalších. Již 50 let představuje Türk + Hillinger inovace, kompetence a spolehlivost, které jsou založeny na motivaci a kvalifikaci vlastních zaměstnanců.