Vytápění a chlazení kombinace

Kombinované keramické ohřívací a chladící zařízení

Zařízení s intenzivním chlazením vzduchem nebo bez něj se používají k ohřevu nebo chlazení kovových vytlačovacích válců v průmyslu

V první fázi se kovový válec ohřívá. Jakmile je dosaženo provozní teploty, je ohřev řídící jednotkou vypnut a třecí teplo, které se vyskytuje v průběhu výrobního procesu, se používá k udržení požadované teploty. Je-li provozní teplota příliš vysoká, je přírubové dmychadlo sepnuto a vytlačovací válec se ochlazuje.

Verze

  • mikanit
  • keramika

Více informací

ETB Bach

Na poptávku

Kombinace vytápění a chlazení

Jedná se o keramické topné rohože s upínacím pásem z ušlechtilé oceli, přizpůsobené požadovaným geometrickým rozměrům a topnému výkonu. Dále pak samostatné odnímatelné pláště pro rozvod vzduchu, s připojovacími skříněmi pro ventilátory a různými výstupními otvory včetně vrtaných plechů.    

Typy

  • Mikanit  max 300°C; plošný výkon 3,5 W/cm2
  • Keramika  max 450°C; plošný výkon 7 W/cm2

Konstrukce

  • Různé typy vodících plechů pro rozvádění proudu vzduchu v tělese.
  • Různé typy elektrických přípojek se svorkovým spojením. 
  • Přídavné hliníkové chladící plechy pod keramické topné rohože pro zlepšení chlazení.

Vyplňte vaše požadavky a klikněte na Uložit. Nastavte množství a klikněte na Poptávka.

Kontaktovat nás můžete na tomto tel. čísle:
+420 731 406 696

(Nepovinné)
*(Povinné)
*(Povinné)

Firma založená v roce 1926, sídlící v německém Thüringen se specializuje na elektro-topné technologie. Více než 80 let zkušeností v plastikářském průmyslu a hlavně v topných technologiích, zaručuje řešení všech problému a požadavků zákazníků v oboru topných technologií. Firma spolupracuje se světoznámými výrobci elektronických zařízení z celého světa. Firma je certifikována od roku 1995 dle DIN EN ISO 9002. Zvýšená kvalita se odráží v současné certifikaci podle DIN EN ISO 9001:2015.