Vysoce výkonné keramické topné těleso

  • Rozdělují se na vysokovýkonná topná  tělesa pásová a vysokovýkonná topná  tělesa rámová a plochá. 
  • Ke zvýšení výkonu je použita keramická izolace.
  • Slouží k vytápění desek, obrobků, trubek a v mnoha dalších průmyslových odvětvích. 
  • Zásadní význam mají keramická topná tělesa v oblasti vytápění plastikářských strojů a nástrojů. 
  • Koncepčně jsou naše topná tělesa řešena tak, aby bylo možné jejich připojení na 230 V. Potom se zvýší jejich příkon o 10%.

Více informací

ETB Bach

Na poptávku

Vysokovýkonná topná  pásová tělesa

Jsou dodávána s transportním plechovým jádrem, které musí být před montáží sejmuto! Koncepčně jsou naše topná tělesa řešena tak, aby bylo možné jejich připojení na 230 V. Přitom se zvýší jejich příkon asi o 10 %. Jiná zvláštní provedení vztahující se na geometrické uspořádání, rozměry, napětí, topný výkon a elektrický přípojnicový systém je možno zhotovit na základě požadavků zákazníků.

Vysokovýkonná topná  rámová a plochá tělesa

Svým konstrukčním principem odpovídají skupině vysokovýkonných topných pásových těles. K pevnému spojení s vytápěným blokem se používají tzv. přítlačné desky, které je rovněž možno zakoupit u výrobce topení. Lze je zhotovit v libovolných tvarech a rozměrech dle přání zákazníků.

Maximální provozní teplota je 450 ° C.  Maximální plošné zatížení topných těles nesmí být vyšší než 6 W / cm

Vyplňte vaše požadavky a klikněte na Uložit. Nastavte množství a klikněte na Poptávka.

Kontaktovat nás můžete na tomto tel. čísle:
+420 731 406 696

(Nepovinné)
*(Povinné)
*(Povinné)

Firma založená v roce 1926, sídlící v německém Thüringen se specializuje na elektro-topné technologie. Více než 80 let zkušeností v plastikářském průmyslu a hlavně v topných technologiích, zaručuje řešení všech problému a požadavků zákazníků v oboru topných technologií. Firma spolupracuje se světoznámými výrobci elektronických zařízení z celého světa. Firma je certifikována od roku 1995 dle DIN EN ISO 9002. Zvýšená kvalita se odráží v současné certifikaci podle DIN EN ISO 9001:2015.