PID regulátor teploty GEFRAN 450

 • rozměr čelní desky: 48x48mm (1/16 DIN), hloubka za čelní deskou 99 mm
 • zobrazení: dvojitý 4-místný LED displej
 • univerzální vstup konfigurovatelný z čelního panelu
 • konfigurovatelné po seriové lince
 • řídicí výstup: reléový nebo logický s funkcí topení/chlazení
 • 1 alarm s nastavitelnou funkcí (až 3 různá nastavení alarmu)
 • Self-tuning, Auto-tuning, Soft-start, Man/Auto funkce

Více informací

 • R - Reléový
 • D - Logický
 • R - Reléový
 • 0 - 11….14Vac (22….27Vac)
 • 1 - 100….127Vac (220….240Vac)

Gefran

Na poptávku

Model - 450 Konfigurovatelný regulátor teploty s jedním displejem

Mikroprocesorový regulátor, formátu 48x48 (1/16 DIN) vyráběny technologií SMT.
Přístroje poskytuje kompletní operatorské rozhraní, chráněné membránou Lexan®, která zajišťuje úroveň ochrany IP65 pro čelní panel. Má čtyři tlačítka, 4 místný displej, 2 indikační LED pro model 400, 3 indikační LED pro model 401 a další  3 LED sloupcový graf.

Hlavní oblasti použití:

    Balicí stroje
    Plníci stroje
    Zlatnické pece a stroje
    Lisy na pryž
    Etiketovací stroje
    Potravinářské závody
    Stroje na tisk magnetických karet


Hlavní vstup pro regulované veličiny je univerzální a nabízí možnost připojit mnoho typů snímačů:
Termočlánek typu J, K, R, S, T, B, E, N
Odporový teploměr Pt100 3-vodičový
Termistor PTC
Lineární vstupy 0 ... 60mV, 60mV ... 12, 0 ... 20 mA, 4 ... 20 mA, 0 ... 10V, 2 ... 10V
Typ vstupu se volí na čelním panelu a není nutný žádny externí bočník nebo adapter.

Regulátor teploty řady 450 o rozměrech 48 x 48 mm (1/16 DIN)  nabízí jednoduchost použití a vysokou kvalitu řízení.Vstup z teplotních čidel je „univerzální“ a lze jej konfigurovat na termočlánky typu J, K, R, S, T, B, E, N nebo 3vodičové odporové termometry Pt100.

Regulátor má úplný dvojitý čtyřmístný zelený LED display se čtyřmi tlačítky a dvěma červenými LED diodami signalizujícími aktivní výstupy.

Membrána Lexan® na předním panelu zaručuje stupeň krytí IP65.Výstupy regulátoru, volně konfigurovatelné jako řídicí a alarmový výstup, jsou k dispozici ve verzi relé (5A / 250VAC) nebo ve verzi s logickým signálem pro ovládání polovodičových relé.

Rychlost čtení vstupního signálu (120ms) a testovaný algoritmus řízení PID s funkcí Selftuning a Autotuning zaručují přesné a stabilní ovládání i pro rychlé a přerušované topné systémy.

Modely řady 450 jsou továrně konfigurovány tak, aby vyhovovaly většině průmyslových topných aplikací (vstup pro sondu J, nastavení horkého PID, doba cyklu 10 sekund) a lze je vždy pomocí tlačítek na předním panelu nebo počítače, pomocí několika parametrů seskupených v intuitivních skupinách menu.

K dispozici je programovací sada pro PC, která se skládá z kabelu a uživatelsky přívětivého programu pro Windows se stránkami Průvodce, osciloskopu pro analýzu procesů, ukládání sestav parametrů a schopnosti resetovat tovární parametry.

Nastavitelný kód ochrany softwaru (chráněný heslem) umožňuje omezit přístup k různým úrovním konfiguračního menu až po úplnou ochranu.

Podrobnější informace v sekci <Ke stažení>Vyplňte vaše požadavky a klikněte na Uložit. Nastavte množství a klikněte na Poptávka.

Kontaktovat nás můžete na tomto tel. čísle:
+420 731 406 696

(Nepovinné)
*(Povinné)
*(Povinné)

Firma Gefran nabízí ucelený sortiment čidel, indikátorů a regulátorů pro průmyslovou automatizaci. Patří také mezi největší producenty řídicí a měřící techniky pro stroje z oblasti výroby plastů. Sortiment firmy Gefran lze rozdělit do dvanácti skupin: indikátory regulátory časovače a čítače relé v pevné fázi tenzometrické snímače síly / váhy převodníky tlaku převodníky tlaku pro vysoké teploty snímače polohy lineární a rotační bezkontaktní snímače polohy snímače teploty snímače vlhkosti řídicí systém.