Informace a pravidla dopravy objednaného zboží

Doprava zboží skrze smluvní zásilkovou společnost Česká pošta s. p. – dodací lhůta obvykle 24 hodin:

Naše smluvní zásilková služba je Česká pošta s. p. www.cpost.cz. V den odeslání Vaší zásilky skrze přepravní společnost Česká pošta s. p., je Vaše zásilka plně pod kontrolou této přepravní společnosti, která se s Vámi domlouvá na doručení zásilky. Převážná většina zásilek je doručena ve stanovené a smluvní lhůtě, tedy do 24 hodin od odeslání.

Doprava zboží pro naše zákazníky:

  •  Doprava zboží po celé ČR při bankovním převodu s poplatkem 119 Kč bez DPH 21%.

Doprava objednaného zboží z našeho e-shopu při platbě předem bankovním převodem, je zpoplatněna poplatkem 119 Kč bez DPH 21%, což slouží k pokrytí všech nákladů spojených s doručením zboží k objednateli.

  •  Doprava zboží po celé ČR při dobírce s poplatkem 149 Kč bez DPH 21%.

Doprava objednaného zboží z našeho e-shopu  při dobírce, je zpoplatněna poplatkem 149 Kč bez DPH 21%, což slouží k pokrytí všech nákladů spojených s doručením zboží k objednateli.

  •  Doprava zboží po celé SR při bankovním převodu s poplatkem 8 € včetně DPH 21%.

Doprava objednaného zboží z našeho e-shopu v nákupní ceně do a včetně 100 € včetně DPH 21% při platbě předem bankovním převodem, je zpoplatněna poplatkem 8 € včetně DPH 21%, což slouží k pokrytí všech nákladů spojených s doručením zboží k objednateli.

  •  Doprava zboží po celé SR při dobírce s poplatkem 10 € včetně DPH 21%.

Doprava objednaného zboží z našeho e-shopu v nákupní ceně do a včetně 100 € včetně DPH 21% při dobírce, je zpoplatněna poplatkem 10 € včetně DPH 21%, což slouží k pokrytí všech nákladů spojených s doručením zboží k objednateli.

Doprava zboží po celé ČR ZDARMA

Doprava zboží zdarma po celé ČR se vztahuje na objednávky zboží realizované na našem e-shopu v nákupní ceně nad 2001 Kč s DPH 21%.

Doprava zboží po celé SR ZDARMA

Doprava zboží zdarma po celé SR se vztahuje na objednávky zboží realizované na našem e-shopu v nákupní ceně nad 101 € s DPH 21%.

Osobní odběr ZDARMA

Kupující může odebrat zboží uvedené v objednávce přímo v sídle firmy na adrese Slepá 3253/1a, 747 21 Kravaře.